Lugu algas….

Iidse metsa kohal käib kõrgelt südasuvine päike. Seal, kuhu ta ei küündi, valitsevad varjud ja salapäraselt lõhnav tume maailm. Seal, kuhu päike ulatub, laotub kuuma lehvikuna uimastav metsataimede aroom. Metsa veeres kiigub tuules nõtke põdrakanep, kandes uhkusega oma kõrget roosakat krooni….nii leidsid selle taime neli hakkajat Eesti meest ja otsustasid selle aroomi ning maitse koos mahepiiritusega pudelisse villida.

Nüüdseks on mahealkoholitootja Surakas kokku pandud kaks unikaalset RÜÜBE käsitöö-maitseviina. Ühele annab iseloomu esiisade loitsurohi põdrakanep, teisele lisavad vunki särtsakas ingver ja piparmünt. Lisaks maitseviinadele on meie valikus ka Eesti parimaks viinaks tunnistatud kohalikust mahepiiritusest toodetud Rüübe „Haljas“, mis on ka kaitstud geograafilise tähisega “Estonian vodka“.

Sest Eestimaa suve värvi- ja lõhnakülluse kõrvale pole panna midagi samaväärset!

Pea iga metsataim on olnud iidsetest aegadest peale meie esivanemate tervisehädade leevendajaks, kuid tänapäeval on meile olulisemaks muutunud meeleline nauding. Nauding imelisest looduse andide aroomist ja maitsest.

RÜÜBE on väärikas valik erilistel tähtpäevadel ja sobib hästi ka soliidseks kingituseks.

Muudab väärt seltskonna veel paremaks – maitseb hää nii puhtalt kui ka segatuna!