fbpx

Rüübe kodulehele sisenemiseks peab olema vähemalt 18 aastat vana!

You have to be over 18 to enter Rüübe vodka's home page!

Aivar

Aivar

Unistasin lapsepõlves tuletõrjujaks saamisest…. nüüd oman inseneri diplomit toidutehnika ja tootearenduse valdkonnas ja 15 aastat kogemust toiduaine tööstuses tootmisjuhtimise ja -planeerimise alal. Pidades lugu heast maitsest on olnud kogu aeg soov midagi ise välja mõelda. Mu soov on nüüd täitunud.

Minu vastutusala käsitööviina RÜÜBE puhul on alates tootearendusest valmistooteni välja. Ning tahe pakkuda kõigile parimaid maitseelamusi.

Tõnis

Tõnis

Väikesena tahtsin saada traktoristiks, hiljem juba inseneriks – nüüd siis paberite järgi mehaanikainsener. Lisaks perekondlikult ja ühiskondlikult aktiivne olemisele tegelen igapäevaselt tööohutuse ja kvaliteedi teemadega. Aga vabadel hetkedel käin hoopis kaunist Eestimaa loodust kaamerasse püüdmas.

Indrek

Indrek

Erinevalt Aivarist minust saigi tuletõrjuja, kuigi esmane unistus oli saada luuletajaks. Terve elu jooksul on siiski tiksunud peas mõte midagi luua, toota. Midagi sellist, millest inimestele kasu ja rõõmu oleks.

Allan

Allan

Mina uskusin lapsepõlves, et minust saab kindlasti ehitaja. Ja kui mitte, siis vähemalt taksojuht. No kui ka see mitte, siis raudselt arhitekt. Reaalne elu aga viis mind TTÜ mehaanikateaduskonda, mille lõpetasin inseneri diplomiga.

Ma väärtustan head napsu heas seltskonnas. Ja pole suutnud kunagi leppida vähemaga kui maksimaalselt parimaga.