Award
Award Award
 

KAITSTUD GEOGRAAFILINE TÄHIS „ESTONIAN VODKA“

100% MAHETOODE

KÄSITÖÖVIIN JAHIMEHE RÜÜBE

Vol 40%

Osta

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Parim asi pärast jahti

Jahimehe RÜÜBE – kvaliteetne Eesti käsitööviin, mis ühendab endas iidsed jahimeeste tarkused ja Eestimaa looduse maagilise väe.

Jahimehe Rüübe viina nimi viitab jahipidamisele, millel on Eesti rahva jaoks läbi aegade olnud eriline tähendus. Jahimehed on alati nautinud loodusega koos olemist ning tundnud uhkust oma oskuste ja teadmiste üle, mis aitavad neil selles harmoonilises suhtes püsida. Samuti tunnevad ka meie viinameistrid suurt austust kohaliku looduse vastu, millest oleme ammutanud inspiratsiooni meie käsitööviinade loomisel. Meie eesmärk on pakkuda suurepäraseid maitseelamusi, rikastades põliseid eestimaised viinavalmistamise traditsioone modernsete tehnoloogiatega.

Jahimehe RÜÜBE on valmistatud meie Eesti parimaks viinaks tunnistatud Haljas käsitööviina põhjal, mis on maheda maitsega ning nautimiseks parim temperatuuril +12 °C. Tegemist on 100% mahetootega ning on kaitstud ka geograafilise tähisega “Estonian vodka“.

Parim asi pärast jahti – sobilik nii eduka jahi tähistamiseks kui looduse ja sõprade seltsis mõnusalt aja veetmiseks.

Auhinnatud käsitööviin RÜÜBE on valmistatud Eesti kohalikust mahepiiritusest ja puhtast loodusest kogutud taimedest.

Ühendasime põlised eestimaised viinavalmistamise traditsioonid modernsete tehnoloogiatega, mille tulemuseks on suurepärased maitseelamused. Eesti parimaks viinaks tunnistatud Rüübe „Haljas“ ja auhinnatud maitseviinad on väärikas valik nii erilisteks tähtpäevadeks kui kingituseks!

Quote

Iidne tarkus.
Teistmoodi tegelikkus.